Глава УГКЦ привітав українських канадців зі 125-річчям міграції

Понеділок, 09 травня 2016, 12:11

Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав привітав перших українських поселенців у Канаді зі 125-річчям.

Привітання скероване до більше ніж двох мільйонів громадян Канади українського походження.

«Це час, щоб згадати про численні Божі ласки, які ви отримали в Канаді, і подякувати за цю нову землю, що її ви зробили своїм домом. Радіючи разом із вами, не забуваю також про всі тягарі й труднощі, які ви пережили за ці роки», - мовиться у привітальному листі Предстоятеля.

Блаженніший Святослав відзначив, що за останні 125 років українці знайшли в Канаді не тільки притулок, а й досягли процвітання і втішаються повагою в суспільстві та державі. Українці здобули нове життя не лише для себе, а й для своїх дітей, онуків і правнуків, які зараз є п’ятим-шостим поколінням у цій країні.

«Усі канадці українського походження можуть сміливо заспівати: «Благословіте Господа, усі діла Господні. Благословіте Господа, пагорби й гори і все, що на землі виростає. Благословіте Господа, джерела, моря і ріки. Благословіте Господа, кити і всі морські створіння». Справді, наш народ був благословенний плодами канадської землі», - написав Глава УГКЦ.

Департамент інформації УГКЦ