Глава УГКЦ подякував волонтерам і Комісії УГКЦ у справах молоді за організацію участі української молоді у СДМ у Кракові

Середа, 03 серпня 2016, 14:12

Близько 200 українських волонтерів працювали на СДМ у Кракові. Дякую Комісії УГКЦ у справах молоді, яка сприяла тому, аби наша українська молодь змогла взяти участь у цій духовній події. Складаю сердечну подяку о. Ростиславу Пендюку від імені всього єпископату. Перекажіть нашу вдячність усім, хто працював для того, щоб уможливити нашу участь у цьому надзвичайному святі християнської молоді всього світу. Нехай Бог вас усіх благословить!

Такими словами Глава і Отець УГКЦ подякував волонтерам і Комісії УГКЦ у справах молоді за організацію та сприяння участі української молоді у Світових днях молоді в Кракові (Польща), зустрічаючись у Кракові із українською молоддю.

Голова Комісії УГКЦ у справах молоді о. Ростислав Пендюк зауважив, що Блаженніший Святослав постійно цікавився молоддю і просив доповідати на Синоді про підготовку до СДМ. «Глава УГКЦ на початку свого архипастирського служіння обіцяв бути із молоддю і своєї обіцянки дотримується. Ваше Блаженство, я за це вам вдячний. Тішуся, що ви в нас є», – подякував він Предстоятелю Церкви.

Отець Ростислав зауважив, що Митрополит Євген (Попович), Архиєпископ Перемишльсько-Варшавський УГКЦ, гостинно прийняв українську молодь і сприяв тому, аби українці могли взяти участь у цьому духовному заході. «Я вдячний владиці Браєну (Байді), Єпископу Саскатунському УГКЦ (Канада), за те, що часто бував у Кракові і зустрічався із оргкомітетом СДМ, – продовжив священик. – Вдячний владиці Венедикту (Алексійчуку), Єпископу-помічнику Львівської архиєпархії УГКЦ, який, проїжджаючи повз Краків, завжди зустрічався з оргкомітетом СДМ і наголошував, наскільки важливою в цьому заході є участь українців».

Крім цього, о. Григорій Назар, священик Перемишльсько-Варшавської архиєпархії УГКЦ, «довгий час жив, дихав і думав про СДМ». «Завдяки ньому українці отримали гарні місця на Полі милосердя», – зазначив о. Ростислав. Він подякував працівникам Комісії, які рік тому покинули все і поїхали до Польщі волонтерами СДМ – Уляні Журавчак і Мар’яну Довганику: «Завдяки їм у Кракові знали, якою чудовою є українська молодь».

«Я дякую всім, хто жив і працював, щоби ми могли представити тут нашу Церкву. Пишаюся нашою Церквою», – подякував усім о. Ростислав Пендюк.

 

Департамент інформації УГКЦ