Блаженніший Святослав зустрівся з першим президентом України Леонідом Кравчуком

П'ятниця, 26 лютого 2021, 14:44

25 лютого 2021 року в резиденції Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава відбулася робоча зустріч з першим президентом України Леонідом Кравчуком та представниками організаційного ядра Національного форуму «Трансформація України» (НФТУ).

В результаті всебічного і тривалого обговорення сучасної ситуації України у внутрішніх та зовнішніх суспільно-політичних аспектах було погоджено перейти на новий етап та актуалізувати діяльність НФТУ в нових, більш відповідних для викликів сьогодення формах.

Зокрема, було визначено доцільним започаткувати національний круглий стіл державницького змісту як форму сприяння консолідації зусиль усіх державницько-патріотичних сил. Метою діяльності такого круглого слолу мало б бути остаточне становлення української державності на всій її території, а також усвідомлення усіма громадянами Української Держави незаперечної цінності Соборної Української Держави як віковічної мрії українського народу та змісту й мети його сучасної боротьби задля благополучного буття та стійкого зросту й процвітання в Божій Правді.

У зустрічі взяли участь: Л. М. Кравчук, перший президент України; Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, головуючий у Всеукраїнській раді Церков і релігійних організацій; М. С. Паночко, Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської; Михайло Харій, координатор НФТУ, та митр. прот. УГКЦ Олекса Петрів, координатор Духовної ради форуму.

На завершення зустрічі Блаженніший Святослав подарував кожному учаснику зустрічі в сам день 150-річчя Лесі Українки книжку «Апокриф: Чотири розмови про Лесю Українку», що була видана до ювілею великої поетеси, яка сказала: «… я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!». А не вмирає любов до Бога і Вітчизни, яка не можлива без любові до себе і до ближнього.

Департамент зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні