Блаженніший Святослав зустрівся зі священиками та богопосвяченими особами провінцій Місіонес та Чако (Аргентина)

Субота, 25 березня 2017, 05:49

24 березня в храмі Святого Володимира міста Посадас, провінція Місіонес, Аргентина, відбулася зустріч Блаженнішого Святослава зі священиками та богопосвяченими особами, які здійснюють своє служіння в українських парафіях в провінціях Місіонес та Чако і в Республіці Парагвай.

Зокрема, на зустріч прибули сестри василіанки, сестри служебниці, катехитки Серця Христового, отці василіани та єпархіальні священики.

На початку зустрічі Блаженніший Святослав подякував всім за жертовну працю, яку всі виконують для добра і єдності Церкви та єпархії. Відтак Глава і Отець УГКЦ наголосив на трьох важливих аспектах: еклезіології, житті української єпархії в Аргентині та короткому розважанні зі Святого Письма.

Предстоятель Церкви, зокрема, сказав, що Церква Христова у візантійській традиції – це діло Святого Духа. Тому нашим пасторальним завданням завжди є поширення дарів Святого Духа. “Наше служіння – це служіння для єдності Церкви. Тому будьте апостолами єдності”, - сказав Глава УГКЦ.

На завершення Блаженніший Святослав побажав, щоб єпархія Покрови Пресвятої Богородиці в Аргентині була завжди відкритою, тою, яка євангелізує, поширює дари Святого Духа, лікує рани і є поруч із вірними.

Прес-служба єпархії Покрови Пресвятої Богородиці