Блаженніший Святослав привітав владику Євгена Поповича з нагоди 60-річчя з дня народження та 35-ї річниці священства

Вівторок, 12 жовтня 2021, 10:54

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав привітав архиєпископа і митрополита Перемишльсько-Варшавського, голову Канонічного відділу УГКЦ, з нагоди 60-річчя з дня народження та 35-ї річниці священства.

«Особисто та від імені Синоду єпископів нашої Церкви щиро вітаємо вас із нагоди дня народження та річниці священничих свячень. У цей святковий день дякуємо Господеві за дар вашого життя, святительського служіння та за інші дари, якими Він так рясно вас наділив і які ви щедро примножили впродовж свого жертовного служіння Богові й Церкві», ‒ мовиться у привітанні. Текст привітання було урочисто проголошено під час Архиєрейської Божественної Літургії у Любліні.

У листі Глава Церкви підкреслив, що святкування ювілеїв владики Євгена ‒ це велика подія для всіх нас і знак Божого благословення.

«Разом із вами заносимо до престолу Всевишнього наші молитви, дякуючи Богові за те, що покликав вас на дорогу посвяти Церкві та рідному народові», ‒ запевнив Отець і Глава УГКЦ.

На його переконання, служіння владики Євгена як архиєпископа і митрополита Перемишльсько-Варшавського є прикладом доброго пастиря, який кладе душу за своїх овець. Для тисяч вірних нашої Церкви, які в пошуках кращої долі опинилися на терені Польщі, він став турботливим батьком, ревним проповідником Христової правди, захисником їхніх прав і свобод, оборонцем культурної традиції наших славних предків. Священники у особі архиєрея знаходять розуміння і підтримку.

«Високо цінуємо вашу невтомну працю як голови Канонічного відділу, що є виявом турботи про добро всієї Церкви. Прохаючи в милосердного Господа винагородити вас сторицею за ваші старання, складаємо вам сердечну подяку та висловлюємо визнання і похвалу. Бажаємо вам допомоги Святого Духа в усіх ваших починаннях на славу Божу та для блага нашої Церкви і рідного народу на многії і благії літа», ‒ йдеться у тексті вітального документа.

Про життя і діяльність владики Євгена Поповича можна дізнатися за посиланням.

Департамент інформації УГКЦ