Блаженніший Святослав подякував за привітання з нагоди 10-річчя інтронізації

Вівторок, 30 березня 2021, 15:34

27 березня 2021 року виповнилося 10 років від інтронізації Блаженнішого Святослава на Отця і Главу УГКЦ. З цієї нагоди Глава Церкви отримав чималу кількість привітань.

«Цими днями я отримав сотні різних листів, відеопривітань, телефонних дзвінків. Дуже дякую всім тим, які згадали про мене, грішного, у своїх молитвах і скерували свої вітання на мою адресу. Усім вам нехай Господь Бог щедро благословить», – зазначає Блаженніший Святослав.

Глава УГКЦ висловлює особливі слова подяки тим, які молилися за нього цими днями – як тим, які прибули до Патріаршого собору на Архиєрейську Божественну Літургію цієї неділі, так і тим, які єдналися в молитві за допомогою трансляції «Живого телебачення».

Разом з тим, пригадуємо, що Блаженніший Святослав попросив молитися за нього і надалі. «Я дуже прошу вас: моліться за мене, грішного, за Главу вашої Церкви. Тому що Глава Церкви є духовно сильний силою молитви свого Божого люду. Я дуже потребую вашої підтримки, ваших молитов для того, щоб ми разом могли крокувати у майбутє», – сказав він наприкінці Ісусової молитви в неділю, 28 березня.

Департамент інформації УГКЦ