Інститут екуменічних студій УКУ організовує конкурс мінігрантів «Спільні ініціативи для сприяння екуменічної співпраці»

Вівторок, 12 січня 2021, 10:35

Інститут екуменічних студій УКУ запрошує до участі в Конкурсі мінігрантів «Спільні ініціативи для сприяння екуменічної співпраці» для реалізації міжконфесійних соціальних, просвітницьких та екуменічних завдань.

Конкурс проєктів для священників, зацікавлених парафій чи громад, з метою реалізації міжконфесійних соціальних, просвітницьких або духовних проєктів в громадах чи парафіях задля започаткування або продовження співпраці та творення атмосфери дружби на місцевому рівні.

Мета конкурсу

- Творити атмосферу відкритості, діалогу та приязні між християнськими спільнотами через спільну працю над конкретними невеликими проєктами громади чи парафії.

Завдання конкурсу

- Заохотити священників реалізувати спільні мініпроєкти разом із своєю громадою та з представниками інших конфесій;

- Спонукати до участі у мініпроєктах якнайбільше людей, готових долучитися до спільної міжконфесійної праці над соціальним, просвітницьким чи духовним проєктом;

- Через спільну реалізацію проєкту створити атмосферу діалогу та співпраці на місцевому рівні;

- Підняти екуменічну свідомість вірних, залучених в мініпроєкти.

Проєкт-переможець отримає грант у розмірі 15.000 грн.

Реченець подання заявки на участь у конкурсі – 25 січня 2021 р.

За детальною інформацією звертайтеся на сайт Інституту екуменічних студій УКУ www.ecumenicalstudies.org.ua, та на пошту romanfihas@gmail.com

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://velychlviv.com