Парафіяльні спільноти «Галилея» Донецького екзархату зустрілися на святкування у Кам’янському

19 січня 2024, 13:00 196

13 січня в м. Кам’янське відбулася зустріч-святкування парафіяльних спільнот «Галилея» з Томаківки, Преображенки, Чумаків і Дніпра. У цій зустрічі вже вдруге взяв участь владика Максим Рябуха, єпископ-помічник Донецького екзархату.

Про це зазначено на сайті Донецького екзархату УГКЦ.

Святковий день розпочався з Архиєрейської Божественної Літургії на парафії Преображення Господнього. Із владикою Максимом співслужили о. Ігор Пагулич, адміністратор парафії, о. Олександр Варницький, о. Сергій Підтілов та о. Леонід Бізунов.

Опісля була Молитва прослави та духовна наука від владики Максима. Архиєрей вказав на цінність прикладу Пресвятої Богородиці у вмінні зауважувати життєві виклики та ставитися з довірою до Божого Провидіння в їхньому вирішенні.

Завершилося святкування пізнавальними іграми, під час яких дух утіхи й радості сповнив серце кожного учасника.

«Ми маємо єднатися з Господом не час від часу, а завжди. Безустанно шукати Його, бо Він шукає нас. І тоді відбудеться чудо!» — зауважив архиєрей.