Молодь УМХ забезпечила військового капелана транспортним засобом

12 жовтня 2023, 14:35 123

12 жовтня із благословення архиєпископа і митрополита Тернопільського-Зборівського Василя Семенюка відбулася передача позашляховика священнику Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Петрові Сачку. Чин освячення здійснив єпископ-помічник Володимир Фірман, який благословив капелана на духовну працю серед військових для піднесення бойового духу. Транспортний засіб допоможе священникові відвідувати більшу кількість позицій ЗСУ з метою духовної опіки над військовими.

Молодь УМХ забезпечила військового капелана транспортним засобом

Позашляховик придбано завдяки спільним пожертвам вірних Тернопілько-Зборівської архиєпархії, благодійників Андрія та Анни Шергей, а найбільше завдяки старанням молоді осередків об’єднання вірних УГКЦ «Українська молодь — Христові» при парафіях Пресвятої Тройці та Покрову Пресвятої Богородиці м. Тернополя. Члени молодіжного руху на своїх парафіях із нагоди празника Покрову провели благодійні ярмарки й отримані кошти передали для підтримки капеланського служіння серед захисників. Окремо також і вірні названих парафій жертвували кошти, бажаючи підтримати священника-капелана.

До слова, о. Петро Сачко від перших днів війни добровільно зголосився до капеланського служіння і після відповідного вишколу став капеланом 80-го окремого батальйону 105-ї бригади ТрО. Священнослужитель регулярно відвідує військових у місцях їхньої дислокації, проводить духовні розмови, уділяє Святі Тайни. Раніше виконував уряд сотрудника парафії УГКЦ Пресвятої Тройці м. Тернополя.

Пресслужба Тернопільсько-Зборівської архиєпархії