Яворівському монастирю сестер василіанок - чотириста років

АНОНСЧетвер, 14 жовтня 2021, 11:00

Цього року сестри василіанки відзначають 400 років від заснування одного з найдавніших монастирів сестер Чину святого Василія Великого - Свято-Покровського монастиря в Яворові.

Ця обитель є важливою не лише з огляду на свою давність, а насамперед через те, що крізь ці 400 років тут майже без перерви велося монаше життя. Починаючи від однієї з перших ігумень монастиря, Макрини Зугаєвичівної-Дишкевич, і аж до сьогодні духовна та освітньо-виховна діяльність монахинь тягнеться золотою ниткою впродовж кількох соток років. Святкуючи цю подію та згадуючи наших попередниць, черниць-василіанок, жінок віри та подвижництва, дякуємо Богові за переданий дар віри, приклад жертовності та святості в монашому житті.

Урочисті заходи відбудуться 14-17 жовтня 2021 р. в м. Яворів Львівської області.

Пресслужба сестер василіанок