Відбудеться Національна проща українців Європи до Марійського санктуарію в Люрді

АНОНСП'ятниця, 20 жовтня 2017, 21:00

20-21 жовтня відбудеться Національна проща українців Європи до Марійського санктуарію в Люрді. Паломництво присвячене святкуванню 35-річчю освячення храму Успіння Пресвятої Богородиці в Люрді.

Про це повідомив диякон Володимир Радько.

Додамо, цей храм – єдиний східнохристиянський храм у найвідомішому Марійському санктуарії Європи та є символом нашої віри, єдності й солідарності.

Тож паломництво розпочнеться 20 жовтня о 21:00 Молитвою на вервиці. Наступного дня відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія в храмі Святої Бернадетти (початок об 11:00), а після цього прочани помоляться Молебень перед українським храмом Успіння Пресвятої Богородиці. 22 жовтня паломництво продовжиться о 6:45 Архиєрейською Божественною Літургією в ґроті Об’явлення.