Наступна програма «ВІДКРИТОЇ ЦЕРКВИ» з Блаженнішим Святославом про примирення

АНОНСПонеділок, 24 квітня 2017, 16:00

24 квітня, о 16:00, чекайте на наступний ефір інтерактивної програми «ВІДКРИТА ЦЕРКВА». Цього разу говоритимемо з Блаженнішим Святославом про «Примирення».

Чи можливе примирення між українцями та росіянами? На яких умовах воно може відбутися і коли? І чим Церква здатна допомогти в цьому? Чи зможуть подати одне одному руки українці, які воюють один проти одного? Як нам далі жити разом? І чи існує прощення для катів нашого народу?

Про це, як і про багато чого іншого, ми поговоримо із Главою УГКЦ у прямому ефірі.

Долучайтеся до розмови! Адже саме від ваших запитань залежить «градус» нашої дискусії! Запитання до Глави УГКЦ на тему «Примирення» можна лишати в коментарях на сторінці «Живого ТБ» у Facebook. Також їх можна надіслати на електронну адресу редакції [email protected]Відкривайте мудрість Церкви разом із нами!

DEBUG

clr:36