На Дніпропетровщині освятять каплицю Матері Божої Неустанної Помочі

АНОНСНеділя, 05 липня 2020, 10:00

У місті Кам'янське, що на Дніпропетровщині, 5 липня освятять каплицю Матері Божої Неустанної Помочі. Про це повідомив о. Михайло Неїжмак, адміністратор однойменної парафії.

Каплицю, як і парафію, буде посвячено Матері Божій Неустанної Помочі.

“Цю церковцю справді можна назвати «та, що збудована людьми і для людей», з огляду на географію підтримки! Дякуємо всім за молитву та підтримку та просимо продовжувати молитися! Хай Господь усіх благословляє та обдаровує ласками!” – сказав владика Степан Меньок, екзарх Донецький.

Усіх охочих закликають скласти пожертви на рахунок Приватбанку: 5168755431917455 Неїжмак Михайло Павлович.

Додамо, греко-католицька парафія у м. Кам'янське була зареєстрована у жовтні 2016 року. Її адміністратором є о. Михайло Неїжмак.  За цей час на виділеній ділянці збудовано каплицю.