Міжнародна науково-практична конференція «Нормативно-правове регулювання новітніх релігійних рухів і сект»

АНОНСЧетвер, 30 березня 2017, 14:03

Навчально-науковий інститут права та психології Національного університету «Львівська політехніка» запрошує взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Нормативно-правове регулювання новітніх релігійних рухів і сект: міжнародний досвід та українські перспективи», якою розпочнеться серія тематичних заходів, присвячених проблематиці новітніх релігійних рухів і сект.

Конференція відбудеться 30–31 березня 2017 року в залі засідань Вченої ради головного навчального корпусу Національного університету «Львівська політехніка» (м. Львів, вул. Ст. Бандери, 12). Учасники конференції – науковці, держслужбовці, члени Бюро Верховного Архиєпископства Української Греко-Католицької Церкви у справах новітніх релігійних рухів і сект, представники різних конфесій з Азербайджану, Білорусії, Молдови, Польщі, Словаччини та України.

Тематичні напрями роботи конференції:

· свобода віросповідання та діяльність новітніх рухів і сект: міжнародна практика та українські реалії;

· поняття та загальне розуміння сект і новітніх релігійних рухів: науковий дискурс та філософсько-богословський вимір;

· нормативно-правове регулювання новітніх релігійних рухів і сект;

· причини виникнення та наслідки діяльності новітніх релігійних рухів: психологічні, правові, філософські та релігійні аспекти.

У рамках конференції відбудеться презентація монографії «Секти і новітні релігійні рухи в офіційних документах. Класифікація, аналізи, коментар і тексти джерела (рапорти, резолюції, рекомендації, постанови, розпорядження)» авторства Р. Камінського (Університет Адама Міцкевича в Торуні).

Докладніше – в інформаційному повідомленні конференції

lp.edu.ua