Дистанційний навчальний курс для поглиблення знань і вдосконалення навичок викладачів передподружніх програм проведуть онлайн

АНОНСПонеділок, 12 квітня 2021, 19:00

12-21 квітня з 19:00 по 20:30 проведуть дистанційний навчальний курс у системі UCU Open і з вебінарами в зумі, метою якого є поглиблення знань і вдосконалення навичок викладачів передподружніх програм.

Організаторами виступають Інститут родини та подружнього життя УКУ, Комісія УГКЦ у справах родини і мирян.

Викладачі: о. Тарас Бабій, о. Василь Нестер, Максим Тимо, о. Володимир Гриб, о. Ростислав Пендюк.

Оплата: 1 500 грн

Діє система знижок для тих, хто бажає бути учасником не лише одного навчального курсу (НК): 1-й НК – повна вартість, 2-й НК – знижка 10%, 3-й і наступні НК – знижка 20%.

Реєстраційна форма 

Посилання на подію у фейсбуку

Відгуки учасників попереднього навчального курсу "Форми й інструменти дистанційного навчання": "Я, як батько трьох дітей, із дистанційним навчанням зіштовхнувся через пандемію, котра всіх нас змусила змінюватися і пристосовуватися. Шкільне дистанційне навчання в нашій сільській школі зводиться до того, що вчителі "скидають" у вайбер домашні завдання. На курсі я побачив, що дистанційне навчання може бути іншим: цікавим, захопливим, зі знайомствами та різноманітними цікавими ресурсами, про існування котрих навіть не здогадувався, як-от: "Padlet", "Classroom", "Classtime", "Mentimeter". Завдяки курсу я відкрив для себе запис відео у паверпоінті".

Інститут родини та подружнього життя