«Зичу якнайшвидше почути новину про переможний мир», — Глава УГКЦ привітав владику Михайла Бубнія з 10-річчям єпископської хіротонії

25 березня 2024, 11:00 210

Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав особисто та від імені Синоду Єпископів УГКЦ привітав екзарха Одеського, адміністратора Кримського екзархату і голову Патріаршої комісії у справах монашества владику Михайла Бубнія з нагоди 10-річчя єпископської хіротонії.

Архиєрейська хіротонія владики Михайла відбулася 10 років тому у свято Благовіщення Пресвятої Богородиці в Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві. «На жаль, цей ювілей, — ствердив Патріарх, — Ви святкуєте під час жорстокої війни, яка своїм руйнівним жалом пронизує і нашу Одещину».

Глава Церкви зауважив, що архиєрейське служіння владики Михайла, особливо в цей тяжкий час, сповнене пастирської турботи про вірних нашої Церкви, для яких він став дбайливим батьком, ревним проповідником Христової правди, захисником їхніх прав і свобод.

«Священники у Вашій особі віднаходять приклад для наслідування в молитві, ділах милосердя та стійкості у вірі в час випробувань», — додав Глава Церкви.

Прохаючи в Господа Бога, щоб Він і надалі провадив владику Михайла, Блаженніший Святослав склав єпископові сердечну подяку та висловив визнання й похвалу.

«Прийміть наші сердечні вітання та побажання рясних Божих благословень, допомоги Святого Духа в усіх Ваших починаннях на славу Божу та для добра нашої Церкви — на многії і благії літа. Зичу Вам якомога швидше дочекатися доброї звістки про переможний мир!» — побажав Глава УГКЦ екзарху Одеському.

Департамент інформації УГКЦ,
колаж пресслужби Одеського екзархату