При парафії УГКЦ в Ірпені продовжується роздача гарячих обідів для найбільш постраждалих унаслідок війни

10 січня 2024, 12:07 110

Уже другий рік поспіль у м. Ірпені на Київщині з ініціативи БО «Патріарша фундація „Мудра справа“» при храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ здійснюється роздача 200 комплексних гарячих обідів. 9 січня 2024 року відбулася чергова зустріч із потребуючими та постраждалими внаслідок російської війни проти України.

Про це повідомляє пресслужба Патріаршої фундації «Мудра справа».

«Доки в Україні, а зокрема і в Ірпені, зберігається холодна погода, це наше служіння доволі актуальне. Ми радіємо, що можемо зігріти кожного і гарячими стравами, і турботою про всіх, що опинилися у життєвій скруті», — зазначає настоятель парафіяльної спільноти йініціатор благодійного служіння о. Мирослав Латинник.

За словами священника, щовівторка о 13-й на подвір’ї храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ мешканці Ірпінської громади, а саме внутрішньо переміщені особи із зони бойових дій, особи з інвалідністю, малозабезпечені і ті, що опинилися у складних життєвих обставинах, можуть отримати комплексний обід.

Роздачу гарячих обідів здійснюють волонтери парафіяльного осередку «Карітас-Ірпінь» у присутності священника. Адже при роздачі йдеться не лише про харчову допомогу, а й про спільну молитву та духовний супровід, який за бажанням можна отримати в розмові з духівником. Також волонтери транспортують обіди до тих осіб, які не мають можливості добратися до місця роздачі.

Нагадаємо, що з 4 грудня 2022 року і до сьогодні з метою надання гуманітарної допомоги у вигляді гарячих обідів на Київщині постала Благодійна кухня. Команда із 6 кухарів три-п’ять разів на тиждень готує 200 гарячих обідів, які відтак транспортуються та роздаються при парафіях УГКЦ на Київщині. Серед цих парафій: Ірпінь, Бровари, мікрорайон Виноградар, Буча, Гостомель, Мощун, Бориспіль та інші. Проєкт із приготування гарячих обідів підтримала Філадельфійська митрополія УГКЦ. Постання кухні при Патріаршій курії відбулося за сприяння та допомоги Італійської єпископської конференції.

На сьогодні Благодійній кухні вдалося нагодувати 40 072 особи гарячими обідами на Київщині.