Катехитично-педагогічний інститут УКУ запрошує на навчання за спеціальністю «Катехит»

30 вересня 2022, 10:00 997

Катехитично-педагогічний інститут Українського католицького університету запрошує вступати на програму вищої релігійної освіти за спеціальністю «Катехит». Вступ відбувається на основі загальної середньої освіти за результатами співбесіди. Форма навчання — дистанційно-заочна, а також онлайн для тих, хто проживає за межами України.

Катехитично-педагогічний інститут УКУ — це найбільший навчальний заклад в Україні, який здійснює цілісну підготовку катехитів, вчителів духовно-морального спрямування та провідників спільнот різного виду служіння в Церкві.

Особливість навчання в інституті — поєднання трьох складових: духовного, інтелектуального та практичного досвіду.

Наші випускники займаються такими напрямами діяльності на парафії:

• Катехизація дітей, молоді, дорослих
  • Підготовка дітей до сповіді та Причастя
  • Підготовка наречених до подружжя
  • Читання Святого Письма у спільноті
  • Організація спільнот, товариств, гуртків
  • Проведення літніх християнських таборів.

Документи для зарахування на навчання:

• Заява (згідно зі встановленим зразком)
  • Автобіографія
  • Копія паспорта
  • Копія документа про середню освіту (+додаток)
  • Фотографії (4×5) — 2 шт.
  • Рекомендаційний лист від пароха (для осіб богопосвяченого життя — від настоятеля чину або згромадження).

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ:
29 серпня — 30 вересня 2022 року

Детальна інформація про вступ і навчальну програму міститься за цим посиланням.

ЧЕКАЄМО НА ВАС:

Адреса: вул. Іларіона Свенціцького, 17, Львів